NE ARAMIŞTINIZ ?

YIL SONU ÖDENMEMİŞ ÜYELİK AİDATLARI

10 Ocak 2019

Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Aile Hekimliği Derneği olarak yürüttüğümüz tüm faaliyetler için (Toplantı, Eğitim, Görüşme, kırtasiye bilgi işlem v.s) belli bir maliyet gerekmektedir. Saha da özveri ile çalışan sizler ile daha etkin daha iç içe olabilmenin yolu güçlü bir mali yapıya da sahip olmaktan geçer.

Üyelerin ödenti verme borcu tüzükle düzenlenir. Tüzükte düzenleme yoksa üyeler, dernek amacının gerçekleşmesi ve borçlarının karşılanması için zorunlu ödentilere eşit olarak katılırlar. Dernek tüzüğünde üyelik aidatının ödenmemiş olması üyelikten çıkarılma sebebi olarak gösterilmişse, aidatını ödemeyen üye yönetim kurulu kararı ile üyelikten çıkartılabilir. Bizler şu an için belki de ülkemiz koşullarında olabilecek en uygun üyelik aidatına sahibiz. Ankahed üyelik aidatı yıllık sadece 36 TL 'dır.

Ancak 2018 yılsonu itibariyle Ankahed dernek olarak üyelerimizden alacaklı olduğumuz aidat ücreti toplamı ciddi bir bakiye olarak tespit edilmiştir.

Daha etkin daha yetkin bir STK olmak adına lütfen herhangi bir işleme hukuki işleme gerek kalmadan aidat borçlarının ödenmesi bizler için önemlidir.

Aidat borçlarınızı www.ankahed.org.tr adresinde ilgili alandan TC kimlik Numaralarınız ile sorgulayabilir ve aynı zamanda da ödeyebilirsiniz.

İlginiz için şimdiden teşekkür eder. İyi çalışmalar dileriz..