NE ARAMIŞTINIZ ?

ANKAHED ÜYELERİNE ÖZEL KALİBRASYON ANLAŞMASI

7 Temmuz 2020

Değerli Ankara Aile Hekimliği Derneği üyeleri ;

Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda , geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz kalibrasyon anlaşmasının yenilenmesi veya  kaliteli bir firma ile yeni bir  anlaşma yapılması gündeme alınmış olup ;  bir çok firma ile  görüşmeler yapılmış ve teklifler alınmıştır. Bu teklifler  sonucunda fiyat ve hizmetler açısından  en iyi teklifi veren GLOBAL KALİBRASYON  firması ile anlaşmaya varılmıştır. Fiyat tablosu ve hizmet özeti aşağıdaki gibidir. Siz değerli üyelerimize  ve derneğimize hayırlı olsun.

                                                                                                                                                             ANKAHED YÖNETİM KURULU


Ankahed Üyelerine Özel Fiyatlar

Üye Olmayan Hekimler İçin Fiyatlar

Diğer Hizmetler

 

1 Hekim

2 - 4 Hekim

5 ve Üstü Hekim

 

1 Hekim

2 - 4 Hekim

5 ve Üstü Hekim

 

Sertifika

 

Bağış

Teknik Destek

Ortak Alan

Çevre İlçe Hizmetleri

120 TL

80 TL

70 TL

150 TL

110 TL

100 TL

Aynı Gün

2.000 TL

Var

Ücretsiz

Üyeler İçin Aynı Ücret1)  Aile sağlığı merkezlerinde kalibrasyonu yapılan cihazların sertifikaları aynı gün içinde teslim edilecektir.

2) ASM lerde ortak alanda kullanılan cihazlar için Ankahed üyeleri için ayrıca bir ücret talep edilmeyecektir.Üye olmayan hekimlerden firma tarafından ücret talep edilebilir.

3) Ankara'nın Tüm ilçelerinde bulunan ASM lere verilen hizmetler için belirlenmiş olan aynı ücret geçerli olacaktır. Perifer ilçelerde bulunan ASM lerin organize olunarak ortak bir zamanda kalibrasyon tarihi belirlediklerinde ekstra bir ücret alınmayacaktır.Ancak ASM ler ortak bir tarihte anlaşamadıkları takdirde ilgili firma ekstra ulaşım ücreti talep edebilir.

4) Cihazlar için  gereken teknik  bakım ve onarım hizmetleri  Ankahed üyelerine özel indirimlerle yapılacaktır.