NE ARAMIŞTINIZ ?

Türkiye Kamu Hastaneleri Genel Sekreterleri belli oldu

13 Ekim 2012

Kamu Hastane Birlikleri Genel Sekreterleri İstanbul'da eğitimlerine devam ediyor. 15 Ekim'de sözleşme imzalaması beklenen genel sekreter adayları şu isimlerden oluşuyor:

TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERLERİ

1.ADANA: KEMAL KİRAZ
2.ADIYAMAN: HÜSEYİN ŞEN
3.AFYONKAR: SEMİH YANCAR
4.AĞRI: MURAT BİLBAY
5.AKSARAY: ERTUĞRUL ÜNKOÇ
6.AMASYA: M. RÜŞTÜ ERTOSUN
7.ANKARA: 1. DOĞAN AKDOĞAN
8.ANKARA: Ş. SERDAR MERCAN
9.ANTALYA: ERDOĞAN TAŞ
10.ARDAHAN: MAHMUT UÇAR
11.ARTVİN. MURAT KÜÇÜKOĞLU
12.AYDIN: MEHMET ÖZKAN
13.BALIKESİR: HASAN YILMAZ
14.BARTIN: TUNCAY AYDIN
15.BATMAN: HEYBET SEMUR
16.BAYBURT: HULKİ AŞIR
17.BİLECİK: HALUK ÜNVER
18.BİNGÖL: M.AKİF GÜLER
19.BİTLİS: ŞEVKİ ERKAL
20.BOLU: MEHMET YAŞAR
21.BURDUR: SEDAT KAVAS
22.BURSA: ÇETİN BAKIR
23.ÇANAKKALE: NİL HIDIR
24.ÇANKIRI: METİN DİLER
25.ÇORUM : TURGAY HAPPANİ
26.DENİZLİ: KASIM ÇETİN
27.DİYARBAKIR: M GÜZEL KURTOĞLU
28.DÜZCE:LÜTFİ ÇIRAKOGLU
29.EDİRNE: İLHAN AÇIKGÖZ
30.ELAZIĞ: TARKAN ÖZDEMİR
31.ERZİNCAN: İSMAİL YILMAZ
32.ERZURUM: FAZLI ERDOĞAN
33.ESKİŞEHİR: ZİHNİ ERGUN
34.GAZİANTEP: KADİR ÇAĞLAR
35.GİRESUN: BEYTULLAH ŞAHİN
36.GÜMÜŞHANE: BAHATTİN KARABİNA
37.HAKKARİ
38.HATAY: ÖMER AKIN
39.IGDIR: BÜLENT KAYA
40.ISPARTA: OSMAN AYDIN
41.İSTANBUL: ŞUAYIP BİRİNCİ
42.İSTANBUL: GÜVEN BEKTEMUR
43:İSTANBUL:CİHANGİR TAYFUR
44 İSTANBUL:  HAMZA MUŞLU
45 İSTANBUL: YAVUZ BAŞTUĞ
46:İZMİR: ALİ RIZA ODABAŞI
47.İZMİR: ABDULKADIR ÜNAL
48.KARAMAN: NURİYE ULU
49.KARS: HASAN ARSLAN
50.KAHRAMANMARAŞ: KAMİL TÜRKMEN
51.KARABÜK: SEYFETTİN KALAY
52.KASTAMONU: MUSTAFA UYANIK
53.KAYSERİ: ALİ EMİN
54.KIRIKKALE: YAKUP KELEŞ
55.KIRKLARELİ: M. MUSTAFA SAYMAZ
56.KIRŞEHİR: MEHMET ÖNCEL
57.KİLİS: MEHMET ALİ FİDAN
58.KOCAELİ: HASAN AYDINLIK
59.KONYA: DURSUN ODABAŞ
60.KÜTAHYA: MİTHAT EKİCİ
61.MALATYA: ŞÜKRÜ ÖZDEMİR
62.MANİSA: CENGİZ METİN
63.MARDİN: M ŞEMSEDDİN DÖĞÜCÜ
64.MERSİN: M YAVUZ GÖZÜKARA
65 MUĞLA: GÜRBÜZ AKÇAY
66 MUŞ: MURAT UZUNPARMAK
67.NEVŞEHİR: ATİLA OĞUZ BOYALI
68.NIGDE: EMİN YARADAN
69.ORDU: MUSTAFA KASAPOĞLU
70.OSMANİYE: RECEP AYDIN
71.RİZE: ŞAFAK SÜMBÜL
72.SAKARYA: ÜNAL KÜÇÜKYILMAZ
73.SAMSUN: HASAN RIZA AYDIN
74.SİİRT: MUHAMMET DOĞAN
75.SİNOP: MUSTAFA YILMAZ
76.SİVAS: İ.ETHEM ÖZSOY
77.ŞANLIURFA: ERDOĞAN DURAN
78.ŞIRNAK: HASAN TOKUR
79.TEKIRDAĞ: YAKUP ÇAĞ
80.TOKAT: ARSLAN ERKAN
81.TRABZON: İDRİS KURTULUŞ
82.TUNCELI: BURAK KARABULUT
83.UŞAK: YALÇIN ATLI
84.VAN: M.KASIM KARAHOCAGİL
85.YALOVA: AHMET ALTINER
86.YOZGAT: OSMAN ACAR