NE ARAMIŞTINIZ ?

LANETLİYORUZ..!

11 Ekim 2015

 “7 Haziran seçimlerinin hemen ardından başlayan ve ülkemizi kaos ve huzursuzluk ortamına sürüklemeyi amaç edinen olaylara bir yenisi de Ankaramız’da eklenmiştir.
Tarihi Tren Garı önünde miting için toplanan yüzlerce vatandaşımızın arasında patlatılan bombalar onlarca vatandaşımızın ölümüne, yüzlercesinin ise yaralanmasına sebep olmuştur.Yaşanan bu patlama bir kez daha terörün etnik köken, çoluk çocuk, kadın erkek ayırmadığını ortaya koymuştur.
Irkı, dili, dini, mezhebi olmayan terör yine birçok canı yakmış, ülkemizi derin bir üzüntüye boğmuştur. ANKAHAED olarak nereden ve kimden gelirse gelsin terörün her türlüsünü bir kez daha lanetliyoruz.
Bu hain saldırıları gerçekleştiren, topraklarımızın bütünlüğüne kastı olan tüm terör faaliyetlerini lanetliyoruz. İnanıyoruz ki; ülkemizin milli birlik ve bütünlüğünü bozmak, milletimizin bu coğrafyada huzur ve güven içerisinde yaşamasına engel olmak gibi kirli emelleri olan hiçbir odak başarıya ulaşamayacaktır. Yüce Allah tüm milletimizi korusun. Bu düşüncelerle, ülkemize, milletimize, birliğimize ve huzurumuza yönelen bu cani ve insanlık dışı saldırıyı kınıyor, ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

ANKAHED YÖNETİM KURULU