NE ARAMIŞTINIZ ?

HAİNLER BU SEFERDE BİNGÖL'DE İDİ..!

2 Ağustos 2016


Bingöl'de havalimanı nöbetinden dönen polisleri taşıyan araca bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda 6 polis şehit oldu, 1'i ağır 3 polis de yaralandı.

Terörün amacı ülkemizde karışıklığı artırmak, güvenliği zaafiyete uğratmak .Böylesi zamanlar da güvenlik güçlerimize yapılan bu alçakca saldırıları şiddet ve nefretle kınıyor, Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
        
Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar artık her yönüyle aleni bir şekilde ortadadır.Maalesef gencecik vatan evlatlarımız ve güvenlik güçlerimiz bu hain planlara kurban gitmektedir. Bu oyunun bozulmasını, aynı vatan toprağında, bir bayrak altında kardeşce yaşadığımız bir ülkeyi, ANAKAHED olarak arzu ediyoruz.
       
Ülkesini seven, vatanın bölünmez bütünlüğünü savunan, bir ve birlikte ancak güçlü olabileceğimizi düşünen Aile hekimleri olarak, bu hain saldırıların ve oyunun durması için üzerimize düşen bütün görevlere hazır olduğumuzu bu vesileyle tekrar bildirmek istiyoruz.
        
Akan kan bizim kanımızdır, şehit düşenler bizim evlatlarımızdır. Bu ülkeyi bölmeye çalışanlara alet olanların, bu gerçeği görmesi ve yanlış yoldan  bir an önce vazgeçmesini, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak varlığımızı sürdürmemizin hepimizin menfaatine olduğunu anlamalarını istiyoruz.

ANKAHED YÖNETİM KURULU