NE ARAMIŞTINIZ ?

Dünya Kanser Gününde Çalışmalarımız Ödüllendirildi

7 Şubat 2017

 

07.02.2017 tarihinde Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda; Müdürlüğümüz yöneticileri ve çalışanları, toplum sağlığı merkezleri ve bağlı birimleri ile aile sağlığı merkezleri çalışanlarının katılımları ile "Dünya Kanser Günü Etkinliği" düzenlenmiştir.

Etkinliğe Halk Sağlığı Müdürümüz Uzm. Dr. Doğan AKDOĞAN’ın açılış konuşması ile başlanmış olup, Sayın Müdürümüz tarafından kanser taramaları çalışmalarına katkıları için Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Müfit Cemal YENEN’e ve kanser taramaları ve eğitimlere dernek olarak katkılarından ötürü Ankara Aile Hekimliği Derneği Başkanı Dr. Akif Emre EKER’e plaket;  kanser taramalarında başarıları çalışmaları olan Toplum Sağlığı Merkezleri, KETEM ve Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına teşekkür belgeleri verilmiştir.

Prof. Dr. Müfit Cemal YENEN tarafından "HPV ve Serviks Kanseri", Kanser Şube Müdürü Dr. İskender KÖG tarafından "Ankara İlinde Kanser Taramaları ve Kanser Kayıtçılığında Son Durum" başlıklı sunumlar yapılmıştır.