NE ARAMIŞTINIZ ?

ANKAKON 2018 BURSU DUYURUSU

10 Eylül 2018

Değerli Meslektaşlarımız;

Bildiğiniz gibi, Ankara Aile Hekimliği Derneği - Ankahed tarafından 6 yıldır düzenlenen “Ankara Aile Hekimliği Kongresi- ANKAKON ” geçen zaman içinde artık kendi özgün alanı olan 1. Basamakta klasikleşmiş, kabul ve takdir edilmiş adeta aile hekimlerimiz için bir okul niteliği kazanmıştır.

Aile hekimlerimiz tarafından sabırsızlıkla beklenen bu yıl ki kongremiz “Ankara Aile Hekimliği Kongresi - ANKAKON - 5 - 7 Ekim 2018 tarihinde The Ankara Hotel' de yapılacaktır. Kongremizin ilgi çeken bölümlerinden olan, yarım gün süren, günlük pratiğimize yansıyan kurslar, toplantı programında bu sene de yer almaktadır.
Ankahed Yönetim Kurulu olarak amaçlarımızdan en önemlisi böyle bir kongre de meslektaşlarımızla bir arada olmak, mesleki gelişimlerine katkı sunmak ve de sosyal programlar ile meslektaşlarımız arasında kaynaşmayı ve birlikteliği daha da çok artırmaktır.

Bu çerçeve de kongremize katılmak isteyen ancak şu ana kadar destekleyici bulamayan aidat borcu bulunmayan derneğimiz üyesi meslektaşlarımıza ve dernek üyesi olsun olmasın, tarama yapılan 3 kanser türün de (her kanser türü için en çok tarama sayısına sahip) 5’er meslektaşımız ile erişkin bağışıklama da en çok bağışıklama yapan 5 meslektaşımıza; Ankahed olarak ÜCRETSİZ katılım için kendi bütçemizden burs vermek istiyoruz. Eğer kongreye katılmak, bilimsel ve akademik oturumları takip etmek istiyorsanız en kısa süre de tarafımıza olumlu ya da olumsuz dönüşünüzü bekliyoruz. İyi çalışmalar diliyoruz.

Sizleri kongremize davet etmekten ve aramızda görmekten sevinç duyacağız.

Ankahed Yönetim Kurulu