NE ARAMIŞTINIZ ?

ANKAHED 5. SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURULU SONUÇLANDI.

13 Haziran 2019

Değerli Meslektaşlarımız,

12.06.2019 tarihinde yapılan ANKAHED Olağan Genel Kurul Sonuçlarının ülkemize, Aile Hekimliği camiamıza ve üye meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

2 grup halinde girilen bu demokrasi yarışında Ankahed BİRLİK Grubu seçimi önde tamamlamıştır. Öncelikle genel kurulumuza katılım sağlayan tüm üye meslektaşlarımız, olağan genel kurul süresince göstermiş oldukları olgunlukları, sağduyulu davranışları ve demokratik yaklaşımları ile bizleri gururlandırmışlardır.

Genel Kurula katılarak mesleğine ve derneğine sahip çıkma iradesi gösteren ve bu yaklaşımları ve tüm kesimlere örnek olacak duruşları nedeni ile üye meslektaşlarımıza derneğimiz Ankahed adına, çok teşekkür ediyoruz.
Bir teşekkürde güzel bir genel kurul ortamı hazırlayan, adil ve demokratik bir yönetim sergileyen Divan Kurulu Üyelerimize ediyoruz.

5. Olağan Genel Kurulumuzda yapılan seçim sonucunda kaybeden taraf olmamıştır. Bilakis tüm aile hekimliği camiası ve Ankara aile hekimleri bir bütünlük halinde bu seçimin kazananı olmuştur.

Genel kurulda yaşanan saygı, sevgi ve nezaket ortamının bundan sonra bozulmadan, bir bütünlük içerisinde devam edeceğini görmek bütün meslektaşlarımızı gururlandırdığı gibi, ziyadesi ile de bizleri de mutlu etmiştir.

Bundan sonraki süreçte aile hekimliğine ve Ankara Aile Hekimlerine ne kazandırabiliriz? Sorusunun cevabı olarak hep birlikte, el ele vereceğimizi görmek, bizi ve katılımcı diğer meslektaşlarımızı gelecek güzel günler adına dair umutlandırmıştır. Hepinize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Saygılarımızla.