"Beni Türk hekimlerine emanet ediniz."

10. Ankara Aile Hekimliği Kongresi 16-18 Eylül 2022 tarihlerinde Ankara'da düzenlenecektir.

Değerli Meslektaşlarımız;

Ankara Aile Hekimliği Derneği tarafından 9 yıldır düzenlenen Ankara Aile Hekimliği Kongresi ANKAKON, bilimsel ve sosyal içeriği ile  aile hekimleri için takdir edilen bir okul niteliği kazanmıştır. Aile hekimleri tarafından her yıl sabırsızlıkla beklenen kongremizin bu yıl 16-18 Eylül 2022 tarihlerinde Ankara Hilton Hotel'de düzenleneceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz. 

Bilimsel gelişim ve değişimin hızla gerçekleştiği günümüzde, alanlarında birbirinden değerli konuşmacılarımız, yeni gelişmeleri ve güncel bilgileri bizlerle paylaşırken biz aile hekimleri de sahada karşılaştığımız vakaları ve sorunları ve çözüm önerilerimizi tartışma olanağı bulacağız.

Zengin bilimsel programımız ve sürpriz sosyal programlarımızla yine dopdolu, keyifli, enerjik bir kongre programı hazırladık. Kongre dili Türkçe’dir. Arzu eden katılımcılar bildirilerini sunma imkanına sahiptir.

Sizlerle 16-18 Eylül 2022 tarihlerinde kongrede buluşmayı umuyoruz. Değerli katkılarınızla, her yıl olduğu gibi, başarılı bir kongreyi birlikte gerçekleştirmek ve bir arada daha iyi bir gelecek planlamak için sizleri bekliyoruz.

 

Ekrem BAŞARA                                                      Elif KILIÇ

Dernek Başkanı                                                        Kongre Başkanı

 

Detaylı bilgi için: www.ankakon.org